Agencja Pracy Dobrzany tel: 533 024 116

Leasing pracowników
Oferujemy usługę leasingu pracowników, czyli wypożyczenia ich na specjalny termin. Stanowi wówczas opcja o moc popularniejsza i wartościowsza od standardowego zatrudnienia, jeśli Twoja firma spodziewa się lub doświadcza zwiększonego popytu na swoje produkty.

Agencja Pracy Borne Sulinowo tel: 533 024 116

Pracowników kupionych na prawdzie leasingu obowiązują takie same obowiązki względem Twojej firmy, kiedy w sukcesie wszystkiego różnego typie zatrudnienia. Dalej będą to oni liczyli obowiązek terminowo podejmować się w firmie, rzetelnie wykonywać polecone im przeznaczenia, a ponadto bezwzględnie słuchać Twoich poleceń jako przełożonego. Ty z zmiany oszczędzisz sobie pieniędzy a czasu, ponieważ wszelkie formalności powiązane spośród ich zatrudnieniem, czy zamieszkaniem na placu polskiego świata przeznacza na siebie swoja organizacja pracy.

Nie ryzykujesz zupełnie niczym, zatrudniając kobietę z zagranicy na prawdzie leasingu. Stanowi więc w pełni legalna i znana forma zatrudnienia pracownika. Da Ci ona na zatrudnienie dodatkowego personelu na konkretnie pewny termin, a wtedy, po czasie obowiązywania umowy leasingu, bez jakiegokolwiek okresu wypowiedzenia powrócisz do stałej wielkości naszej firmy.

Oferujemy pracowników dobrych do wykonywania bardzo dużo innych zadań, tak powiązanych z książką fizyczną, kiedy również wewnętrzną. Współpracują z nami osoby pragnące zaangażować się w branżach także takich, jak motoryzacja czy mechanika, kiedy również medycyna lub sprzedaż. Agencja Pracy Borne Sulinowo tel: 533 024 116

Jakie są zatem zalety leasingu ludzi oraz dlaczego powinieneś zdecydować się na ostatnią propozycję, szukając gościa na zły termin?

Przede wszystkim, zmniejszasz wydatki powiązane z zatrudnieniem danej osoby. Nie potrzebujesz martwić się formalnościami, albo nawet przeprowadzać procesu rekrutacji – przedstawimy Ci gotowe już kandydatury współpracujących z nami ekspertów, a ty po prostu wybierzesz najbardziej pasującą Twoim potrzebom propozycję. Niewykluczone, że pracownika na prawdzie leasingu znajdziesz z nami już w jeden dzień, już po otrzymaniu dokumenty z zakresami kandydatów.

Po drugie, możesz dobrze zobaczyć to, które chcenia tworzysz również których kwalifikacji oczekujesz po osobach ubiegających się o konkretne stanowisko. Nie będziesz musiał spełniać rekrutacji „na ślepo” i w nieskończoność odrzucać nienadające się kandydatury. Współpracując z nami możesz znacznie precyzyjnie sformułować nasze oczekiwania, a my gwarantujemy, że również tak znajdziemy dla Twojej firmy odpowiedniego pracownika.

zobacz również Giełda Pracy

W razie gdybyś uznał, że pracownik, którego zatrudniłeś nie zbiera się, lub potrzebny Ci człowiek o większych kwalifikacjach, możesz w jakimś momencie zdać się do nas o jego zmianę. Nie dasz ani złotówki odprawy, ani nie będzie obowiązywał żaden okres wypowiedzenia. To my wypełnimy wszelkich formalności, a ponadto zaproponujemy Ci drugiego gościa na stanowisko zwolnionej osoby. Z różnej natomiast strony, jeśli pracownik wykaże się doskonale zbierać się w Twoim świecie a będziesz dumny spośród jego pracy, zaoferujemy Ci możliwość zatrudnienia go na szeroki etat. Da Ci ostatnie dostać z razu sprawdzoną i spokojną kobietę do produkcji, bez potrzeby otwierania osobnego procesu rekrutacyjnego, czy zatrudniania gościa na czas próbny.
Agencja Pracy Borne Sulinowo tel: 533 024 116

Miej również, że całych weryfikacji umiejętności pracownika, czy prawdy jego kompetencji dokonamy za Ciebie, jeszcze przed zaproponowaniem Ci go jak kandydata. Podejmując zgodność z dowolnym z bliskich pracowników przekonywali się, czy informacje zawarte w jego CV są na pewno poprawne – bez tego jego zgodność z nami byłaby trudna. Zajmując naszego gościa w strukturze leasingu zyskasz więc pewność, że naprawdę współpracujesz z kobietą potrafiącą się na myśli.

Agencja Pracy Borne Sulinowo tel: 533 024 116

Zatrudnienie osoby zza ścianie w strukturze leasingu to więc naprawdę ciekawy pomysł na krótkie zwiększenie potencjału ludzkiego Twojego zespołu. Nie ponosisz żadnego ryzyka, wszystko odbywa się w pełni legalnie, a Ty możesz cieszyć się efektami pracy drugiej osoby w niekrótkim czasie po wysłaniu do nas zgłoszenia – również miej: jednak jesteś okazję zatrudnić dobrego gościa na określone. Nie odkładaj, zgłoś się do nas! Agencja Pracy Borne Sulinowo tel: 533 024 116

Zobacz również Agencja Pracy Kołobrzeg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyszukaj

Skontaktuj się z nami w celu omówienia

70 887 75 03 wew 100
Wyślij sms o treści Decyzja na numer 7243

Social media