Jak podkreślają statystyki, Polacy zatrzymują się coraz dużo aktywnym narodem, i ilość powstających co roku nad Wisłą średnich firm napawa optymizmem. Jednym z niezwykle prostych programów jest niewielka albo średnia gastronomia, tu z zmiany wielką sławą zajmują się pizzerie.

Da Grasso Gryfino Pizza

Gdy początkujący właściciel lokalu gastronomicznego przejdzie przez wszystkie wymagane formalności czy kontrole, wypełni tysiąc efektów i oświadczeń, a dodatkowo otrzyma stosowne zgody, przychodzi czas na urządzenie lokalu.

DaGrasso

DaGrasso

Piec do pizzy – serce każdej pizzerii

Są inne sposoby pieców do pizzy, należy to zestawić ze sobą ich parametry w momentach, aby wybrać ten poważny. Często w pizzeriach przydatne są piece do pizzy elektryczne, i czasem – lecz to pozytywny pomysł raczej do pizzerii dużych, dysponujących stosownym kapitałem – piece opalane drewnem.

Piec elektryczny do pizzy to koszt, który najczęściej jest podobniejszy finansowym możliwościom początkującego przedsiębiorcy. Piece mogą korzystać nowe wymiary, a dodatkowo zróżnicowaną ilość komór, idących na pieczenie kilku pizz jednocześnie. Istnieją tez piece przelotowe, które kupią na bliskie wypiekanie wielu pizz, ale te zapiekanek, czy podobnych dań w formatu fast food.

Zobacz również pierwsza pożyczka

Bardzo dobry piec do pizzy tego typu – model 3550TB10, wybiera się w możliwości niemieckiej firmy BARTSCHER. Co i się tyczy pieców mniejszych rozmiarów, interesujące okażą się tu oferty dwóch polskich producentów: firmy Stalgast, której modele z kolekcji X-line, E-line i F-line, istnieją w konkretnej gamie rozmiarów, jak i instytucje Hendi, oferującej szeroką klasa w wymieszaniu z popularnym wzornictwem.

Piece do pizzy w własnej kolekcji ma firma

Co oprócz pieca do pizzy?

Gdy już lokal zostanie urządzony w własny najważniejszy składnik, do spełnienia pozostaje jeszcze sporo przedmiotów, bez jakich nie może obyć się żadna pizzeria czy wszystek inny lokal gastronomiczny. Wskazane będą lodówki na przechowywanie składników, a dodatkowo odporne na ścieranie i przyjemne do dezynfekcji blaty do tworzenia wypieku. Do przygotowania niektórych składników niezbędna będzie więcej odpowiednia kuchenka.

Zobacz wiadomości Kołobrzeg

Pomocna pewno się okazać dodatkowo specjalna podstawa do pieca (którą znaleźć można w możliwości Stalgast). Przepisy BHP wymagają, żeby lokal był wyposażony osobne zlewy do czyszczenia dla naczyń do konsumpcji oraz garnków, a także w wyparzarkę do naczyń. Listę taką można by stanowić w nieskończoność, a i naprawdę nie odnalazłyśmy się na niej coraz wszystkie rzeczy absolutnie niezbędne. W gastronomii doświadczenie przychodzi ale bardzo szybko, toteż właściciel pizzerii sam przekona się, czego więcej chce jego nazwa. Zamów pracowników z Ukrainy przez agencja pracy tymczasowej pracownicy z Ukrainy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyszukaj

Skontaktuj się z nami w celu omówienia

70 887 75 03 wew 100
Wyślij sms o treści Decyzja na numer 7243

Social media