Firma Kurierzy angażuje się upraszczaniem całego procesu składania zamówień od wystawienia zamówienia na przesyłkę przesyłki aż do dania. Wysyłamy zarówno małe przesyłki listowne, paczki kiedy także konkretne zlecenia paletowe, hurtowe dla firm. Świadczymy i wszelkie usługi towarzyszące wysyłaniu przesyłek takie jak: śledzenie paczek (dostępne na bliskiej stronie po wejściu numeru przesyłki), powiadomienia na telefon o daniu przesyłki, mocna oraz pewna cena za usługę, infolinia dostępna dla użytkowników w porach pracy biura (codziennie od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00), ponosimy uwaga w razie jakichkolwiek kłopotów z dostarczeniem przesyłki, posiadamy zniżki (na dowód dla biznesów), wachlarz promocji, pomocne wyszukiwarki (na dowód wyszukiwarka do kodów pocztowych, czy wyszukiwarka najtańszej przesyłki), płatność Prepaid i dużo, wiele różnych. Zamawianie z nami przesyłek, to łatwo prosta czynność, oszczędzająca godzina oraz pieniądze.

DPD kurierzy Maszewo

 

Jesteśmy samą z prowadzących marek na rynku bawiących się logistykom przesyłek. Gramy na własną markę już od 2009 roku oraz dajemy się profesjonalizmem, na dowolnym czasie naszej działalności – od zamówienia do dania.

zamów kuriera

Obsłużyliśmy prawie ćwierć miliona zadowolonych klientów na placu naszego regionie oraz za granicą. Pośredniczymy w przesyłkach kurierskich pomiędzy największymi firmami kurierskimi: UPS, GLS, GEIS, INPOST, DHL, a mężczyznami po to, by maksymalnie uprościć cały proces przesyłania towarów, zaoszczędzić czas swoich mężczyzn oraz wasze pieniądze. Wybieramy najtańszą ofertę spośród dostępnych aktualnie dla twojej konkretnej – zindywidualizowanej przesyłki. Bez powodu na ostatnie, czy posiadasz przesyłkę nie standardową, bądź jej czas doręczenia uznaje żyć określony, uwzględniając rodzaj opakowania i model przesyłki, wszelkie parametry wagowe i gabarytowe nasza ciągle aktualizowana podstawa danych wybierze ci najtańszą dostępną możliwość na rynku spośród współpracujących z nami firm kurierskich.

 

DPD kurierzy Maszewo

Po wykonaniu krótkiego formularza na serwisie KurJerzy. pl dotyczącego sprowadzanej przez ciebie przesyłki otrzymasz kompendium informacji na materiał wybranej dla ciebie oferty obejmujące: termin dostawy, ceny, zależności ceny od momentu dostawy, firmy która korzysta najniższą ofertę, usług dodatkowych takich jak: gwarancja dostarczenia następnego dnia, pobranie, sms status – nadawca, sms status – odbiorca itp. Na stronicy www. wysylka-palety. pl możesz zyskać dużo informacji na element naszej oferty, także serdecznie zachęcamy do odwiedzenia nas. Nie cierp czasu na przeszukiwanie dziesiątek stron firm kurierskich, by znaleźć najwłaściwszą dla ciebie ofertę. Wystarczy jedna: www. wysylka-palety. pl, a dowiesz się wszystkiego, by ułatwić swoje przesyłki najlepszej jak więc właśnie możliwe.

DPD kurierzy Maszewo

Po złożenia zamówienia nasi kurierzy odbiorą twoją przesyłkę bardzo ostro oraz dając się do każdych norm bezpieczeństwa. Posiadamy licencję transportową, jako sami z niskich na targu, co dużo wyróżnia nas spośród konkurencji, a tobie gwarantuje bezpieczne dotarcie przesyłek, gdyż teraz pośredniczymy w transporcie drogowym. Spełniliśmy szereg niezwykle restrykcyjnych wymagań, by posiąść licencję transportową, ale płaciło się, gdyż teraz możemy oferować usługi także bardziej profesjonalnie.
Jeśli zależysz znaleźć najlepsze przesyłki kurierskie i wyjątkowe ceny wysyłek w jednym miejscu, to właśnie u nas. Firma KurJerzy. pl zapewnia ci grupę oraz ochronę o wszystkiego mężczyzny a u nas oszczędzasz swój cenny godzina oraz pieniądze.

Wysłaliśmy już ponad milion przesyłek na całkowitym świecie. Aby ułatwić ci kontakt z nami uruchomiliśmy infolinię, nie tylko informacyjną, a z perspektywą składania zamówień telefonicznie. Nasi przeszkoleni konsultanci pomogą ci więcej w rozwiązaniu wszystkiego typie tematów w wygodny i troskliwy sposób. Zadowoleni klienci, to norma rozwoju naszej firmy, dlatego są dla nas najcenniejsi.
Czy wiesz, że wykorzystujemy właśnie ze doświadczonych, dobrych i wybranych firm kurierskich? Dzięki temuż stanowisz gwarancję udzielanych przez nas usług na najwyższym poziomie.

DPD kurierzy Maszewo

Oczywiście mamy system zgodny z wszelkimi wytycznymi RODO. Co więc znaczy dla ciebie? Rejestrujemy wszelkie niezbędne dane swoich klientów, którymi rozwiązujesz się z nami podczas składania zamówień, a następnie trzymamy je bezpiecznie zgodnie z wszystkimi wytycznymi RODO i podstawowym prawem Polskim.

Działamy fair i znamy jak drogi jest twój czas, a jako jedyni na rynku wprowadziliśmy promocję „Gwarancja Satysfakcji – 150%”. Upoważnia cię ona do otrzymania od nas sto pięćdziesiąt procent kosztów wysyłki danej paczki, która z wszystkiego warunku nie została udzielona na moment. I gdy planujesz sens wysłać produkt kopertowy lub paczkę z pewnością doręczenia na etap, to właśnie u nas!

Doceniono nas na rynku Lokalnym oraz dano na środowisku innych firm nominacją do zapłaty Ekomers w grup „Operator logistyczny roku”. Każdego dnia zmieniamy polską firmę, by sprostać najbardziej dużym wymaganiom znanych wszystkich klientów. Spełnimy i twoje oczekiwania. Nie myślisz? Zadzwoń – z radością podejmiemy wyzwanie jakie przed nami dasz.

DPD kurierzy Maszewo

Zobacz również Wysyłka palety

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyszukaj

Skontaktuj się z nami w celu omówienia

70 887 75 03 wew 100
Wyślij sms o treści Decyzja na numer 7243

Social media