Ważna z wszystkim przekonaniem powiedzieć, że obecnie nastała era mody na wielki sposób życia. Jeszcze niewiele kobiet stara się zdrowo odżywiać, a przy tym często uprawiać sport lub wykonywać wybraną aktywność fizyczną. Niestety, czasem nawet nasze największe zainteresowania nie są w stanie dać tak atrakcyjnych efektów, jak żeby tego oczekiwali. Mimo widocznego spadku wagi czy umięśnienia ciała, wiele kobiet jeszcze może zmagać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w ukochanych mieszkaniach na ciele określanej po prostu otyłością miejscową. Jak sobie z nią poradzić, gdy dieta oraz szkolenia finansowe nie przynoszą oczekiwanych efektów? Reakcją na bieżące problemy mogą stanowić obecne zabiegi z obszaru medycyny estetycznej, w obecnym endermologia, czyli masaż podciśnieniowy.

Endermologia Myślibórz

Wraz ze fachowcami z Kliniki Miracki w Warszawie, którzy rekomendują pacjentom tę drogę modelowania sylwetki, podpowiadamy, dlaczego warto z niej wziąć.

gsrcinia slm

gsrcinia slm

Endermologia – masaż podciśnieniowy sposobem na swoją otyłość

Czym tak jest endermologia? To metoda mechanicznego masażu podciśnieniowego wykonywanego przy pomocy specjalnego oprogramowania internetowego i pod kontrolą wykwalifikowanego specjalisty. To zupełnie bezinwazyjny zabieg wyszczuplający, który polega na dodawaniu do ciała pacjenta specjalnej głowicy zasysającej i rolującej skórę. Oznacza wtedy tymże samym, że nie musimy obawiać się przerwania bariery naskórkowej podczas zabiegu, oraz co wewnątrz tym chodzi długiego i ciężkiego okresu rekonwalescencji. Pacjenci Kliniki Miracki w Warszawie, którzy zdecydowali się na endermologię przyznają, że procedura związana z ostatnim stylem wyszczuplającym stanowi nie tylko całkowicie bezbolesna, a również po prostu przyjemna – zabieg pozwala się zrelaksować i odprężyć.
Wyszczuplanie ciała masażem próżniowym – efekty

zobacz również tabletki na odchudzanie

Jakie efekty przynosi zabieg przy pomocy masażu próżniowego? Dzięki serii sposobów tą strategią możemy oczekiwać wyraźnego wyszczuplenia takich rejonów ciała, jak brzuch, uda, biodra czy ramiona. Jeśli na co dzień posiadamy także do podejmowania z cellulitem opornym na tworzenie diety i ćwiczeń fizycznych, zabiegi endermologii dadzą nam zredukować ten temat albo nawet pozbyć się go w sumy. Co wysoce, w końcu regularnie wykonywanych masażów będziemy potrafili zobaczyć też widoczną poprawę kondycji skóry – zabieg zachęca do produkcji fibroblasty, które tworzą nowe włókna kolagenu oraz elastyny odpowiedzialne za utrzymywanie jędrności i sprężystości skóry. Zabieg pomaga te oczyścić organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, czego rezultatem będzie niezwykle lepsze samopoczucie.

Ile zabiegów należy wykonać, aby zauważyć różnicę w naszym wyglądzie? Eksperci z Kliniki Miracki rozmawiają o serii 10-20 zabiegów (w zależności od tego, jaki właśnie efekt chcemy zrobić), ale jednocześnie zaznaczają, że pierwsze sukcesy będą jasne już po zakończeniu 3-4. Zabiegi wytwarza się około dwa razy w tygodniu, zaś pojedyncza procedura zabiegowa trwa maksymalnie 30-40 minut.

Dla kogo zabieg modelujący endermologii?

Endermologia jest sposobem właściwym dla wszystkich kobiet, które wybierały w niski, estetyczny oraz bezbolesny sposób popracować nad kondycją własnego ciała. Eksperci z Kliniki Miracki podkreślają jednak, że pomimo zastosowanej terapii potrzebne jest stale prowadzenie zdrowego stylu życia – to pomoże nam na dłużej utrzymać uzyskane efekty terapii. Zabieg endermologii możemy więcej z powodzeniem łączyć z drugimi terapiami z obszaru medycyny estetycznej, by nasza sylwetka uzyskała zupełnie inny wymiar.

Zobacz również Chwilówka w domu

Więcej wiedzy na temat zabiegu endermologii zlokalizujesz na karcie: Endermologia – zabieg wyszczuplający

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyszukaj

Skontaktuj się z nami w celu omówienia

70 887 75 03 wew 100
Wyślij sms o treści Decyzja na numer 7243

Social media