Jaka aura lub czakra jest pozytywna?

Jaka aura lub czakra jest pozytywna?

Artykuł Miesiąca

Dzisiaj coraz więcej osób interesuje się sferą swojej duchowości. Jako ludzie zaczynamy rozumieć, że to, czym jesteśmy to nie tylko nasze ciało, fizyczność i materialność. Oczywiście, to, co mamy na ziemi, co możemy dotknąć, zmierzyć i zobaczyć jest jak najbardziej bardzo ważne. To przecież efekty naszej ciężkiej pracy, nasze marzenia i cele. To, czym się otaczamy znacznie wpływa na nasze samopoczucie i energię. Jeśli wcześniej nie interesowałeś się dokładnie strefą duchowości, możesz nie zdawać sobie sprawy z faktu, że przedmioty także znacznie oddziałują na to, co czujemy. Warto dowiedzieć się chociażby podstawowych rzeczy na temat aury i pozytywnej czakry, aby lepiej zrozumieć siebie i swoje uczucia. Jednak, aby zacząć badać ten ciekawy temat, musimy wyjaśnić sobie, czym jest aura i czakra.

Co to jest aura?

Aura to kolory i kształty, które otaczają ludzi. Nie każdy umie je zobaczyć. Niektórzy mają tę umiejętność wrodzoną – nie umieją wytłumaczyć, skąd się u nich wzięła. Jednak da się tego w pewnym stopniu wyuczyć, aby móc trafnie określać emocje czy uczucia danej osoby, a nawet jej ogólną osobowość czy nastawienie do świata. Aura to pole energetyczne, które wytwarza każdy człowiek żyjący na ziemi. Nie jest widoczna gołym okiem, nie da się jej fizycznie poczuć czy dotknąć, jednak przy odpowiedniej wiedzy i umiejętnościach jest możliwe jej określenie. Co ciekawe, możesz zobaczyć nie tylko aurę innych ludzi, ale także swoją. Zobaczenie swojej aury jest bardzo łatwe, jednak do tego należy opanować umiejętność medytacji, która także jest bardzo przydatnym narzędziem do zrozumienia siebie, uspokojenia się i znalezienia motywacji lub pozbycia się negatywnych uczuć. Podsumowując – aura to energia, która emanuje od każdego z nas.

Co to jest czakra?

Znając i rozumiejąc już definicję aury, czyli energii, możemy przejść do wyjaśnienia pojęcia czakry. Przez nasze ciało przechodzą różne energie, które łączą się ze sobą i mają wpływ na to, co czujemy. Czakra jest miejscem, gdzie krzyżują się te właśnie energie. Czakry można nazwać pewnego rodzaju centrami energeycznymi w ciele człowieka. Jest ich wiele, a każda z czakr pełni inną funkcję. Dobrze działające czakry mają niezwykle pozytywny wpływ na nasze uczucia, a nawet odczucia na poziomie fizycznym. Warto zrozumieć ich znaczenie i nieco głębiej wejść w ten temat, ponieważ zablokowane czakry mogą blokować pozytywną energię, co będzie wpływać niekorzystnie na nasze życie. Odblokowanie czakr pozwoli Ci na ponowne poczucie fizycznej lekkości, zniknięcie różnego rodzaju bóli czy dolegliwości.

Jeśli Twoje czakry są zablokowane, czujesz się źle i nie wiesz, czy Twoja aura jest pozytywna, nie powinieneś podejmować w tym czasie ważnych, życiowych kroków czy decyzji. Jeśli jednak czujesz się dobrze i wiesz, że To dobry moment w Twoim życiu na zrobienie jakiegoś kroku, na przykład na wzięcie kredytu – odwiedź stronę kredytomarket.pl, gdzie w łatwy sposób uzyskasz kredyt lub pożyczkę.

Jaka aura jest pozytywna?

Dobra aura to energia o wysokich wibracjach, którą czujesz jako na przykład dobry nastrój, motywację do działania czy sympatię do innych, nawet nieznajomych osób. Pozytywna aura wymaga jednak utrzymywania w konkretny sposób. Możesz robić to na prostej zasadzie, że dobro, które wysyłasz do świata, wraca do Ciebie. Tak więc, jeśli chcesz dbać o swoją aurę staraj się wysyłać do świata pozytywną energię, żyć z dobrym nastawieniem w każdej sytuacji, praktykować medytację. Jak już wiesz, aura ma swoje kolory. Do pozytywnych należą te ciepłe – pomarańczowy, czerwony, żółty czy złoty.

Jak dbać o swoje czakry?

W naszym ciele jest aż 7 czakr, każda odpowiada za coś innego. Te czakry to – korony, znajdująca się w głowie, trzeciego oka, znajdująca się na wysokości oczu. gardła, serca, słoneczna, znajdująca się w okolicy mostka, sakralna w brzuchu i podstawy. Każda z nich ma swoje kolory. Należy o nie dbać i obserwować ich stan – można robić to samemu, oczywiście po zdobyciu odpowiedniej wiedzy – na początek sprawdzą się afirmacje.

artykuł powstał dzięki portalowi pożyczki w 15 minut

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments