Kolory Twojej Aury- Jak Je Rozumieć i Interpretować?

Nazwa pochodzi od greckiego słowa aura, co oznacza bryzę. Jeśli myślimy o człowieku, aura rozumiana jest jako energia przepływająca przez ciało, odzwierciedlająca naszą osobowość, styl bycia, emocje i myśli. Aura jest wskaźnikiem naszego samopoczucia i stanu w jakim aktualnie jesteśmy. Aura postrzegana jest w różnoraki sposób; niektórzy twierdzą, że jest nią tylko zjawisko elektromagnetyczne; inni, że aura jest odbiciem naszej przeszłości i przyszłości

Kolory Twojej Aury

Po co czytać aury?

Wszyscy mamy zdolność dostrzegania aury, tak samo jak wszyscy mamy umiejętność interpretowania jej znaczeń i symboliki, wpisanej w jej kształty, rozmiary a przede wszystkim kolor. Dlaczego ta umiejętność może być przydatna? Mówiąc krótko, czytanie aury może pozwolić Ci na głębsze rozumienie osób, które spotykasz. Tak jak język ciała pozwala nam na skomunikowanie się z drugą osobą, tak samo aury pozwalają nam ocenić zamiary i nastawienie drugiej osoby, jej intencje i stan emocjonalny. To otwiera drzwi do znacznie bogatszej komunikacji opartej na wyższym stopniu zaangażowania obu stron. Oczywiście aury mogą być też znakiem ostrzegawczym przed daną relacją.

Jak interpretować aury?

Najprostszym sposobem na interpretację aur jest odkrywanie znaczeń kolorów, które pojawiają się w trakcie aury. Przejawiają się one w całej palecie kolorów i odcieni, mają tendencję do zmieniania się w zależności od stanu emocjonalnego i energetycznego. Wszyscy mamy instynktowną wiedzę na temat znaczeń poszczególnych kolorów- intuicyjnie wiemy, że złote światło może oznaczać coś cennego, wartościowego.

Kolor czerwony zaś może symbolizować zagrożenie, ciepło czy gniew. Wiemy też, że odcienie niebieskiego i pastelowa zieleń są kolorami uspakajającymi, kontemplacyjnymi i relaksującymi. Co ciekawe, bardzo często aury jawią się nam jako kompilacja różnych kolorów, a to jest wynikiem kombinacji pewnych cech charakteru, stanu emocjonalnego i procesów myślowych. Tę instynktowną i wrodzoną wiedzę na temat znaczeń kolorów powinniśmy wykorzystywać podczas czytania aur.

Wiara w moc naszych zmysłów jest tutaj kluczowa jeśli chodzi o zachowania ludzi, których spotykamy. Często zdarza się, że ten „dobry feeling”, który poczuliśmy do drugiej osoby pochodzi z zupełnie nieświadomego czytania jej aury.

Oczywiście nie tylko kolory przypisywane są aurom. Z aurami związane są też wymiary, wielkość czy kształty ale o tym przy okazji kolejnych blog postów

 

 

Artykuł powstał dzięki portalowi Tarot tv

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyszukaj

Skontaktuj się z nami w celu omówienia

70 887 75 03 wew 100
Wyślij sms o treści Decyzja na numer 7243

Social media