Kwas hialuronowy to substancja, która naturalnie występuje w naszym układzie. Jest faktem naczyń krwionośnych, wypełnia przestrzenie międzykomórkowe, stanowi element mazi stawowej oraz mówi w gronie szklistym oka.

Kwas hialuronowy – składnik eliksiru młodości

Alga DermoLift Elixir

Najwięcej kwasu hialuronowego znajdziemy w roli. Po 25. roku mieszkania jego część stopniowo się zmniejsza, a bieg ten niezwykle przyspiesza po czterdziestce. Na szczęście kwas hialuronowy jest obecnie brany w kosmetyce a możemy łatwo przedstawiać jego braki. Zobacz, dlaczego warto wziąć po kremy z kwasem hialuronowym bądź jego czystą postać.

Kwas hialuronowy – składnik eliksiru młodości

Kwas hialuronowy to związek, który wiąże wodę w postaci właściwej, czyli, mówiąc najprościej, leczy jej odzyskać naturalne piękno i skuteczną kondycję. Skóra młoda jest dostateczną ilość kwasu hialuronowego, dlatego jest delikatna, dobra i sprężysta. Wraz z biegiem starzenia, cera traci również kwas hialuronowy, a my zaczynamy zauważać zmarszczki i utratę elastyczności. Nic dziwnego – jedna cząsteczka kwasu jest w mieszkanie wiązać około 250 cząsteczek wody, a jego niedobór stanowi wysoce charakterystyczny.

Kwas hialuronowy stosowany jest w medycynie estetycznej także do niwelowania oznak starzenia, jak również poprawiania oraz nawilżania ust. Sięgają po niego zarówno ortopedzi. Stanowi bowiem składnik mazi stawowej, a jego podjęcie leczy w niwelowaniu wielu dolegliwości.

Kwas hialuronowy zyskał grono wiernych fanów nie ale ze względu na spektakularne działanie, a także na bezpieczeństwo. Możemy bez obaw zaczynać go także w gabinetach medycyny estetycznej (o ile nie mamy ku temu zdrowotnych przeciwwskazań), jak również zarabiać z jego wsparć w budowie kremów, maseczek czy ser.
Kwas hialuronowy w kosmetykach

Kwas hialuronowy możemy znaleźć w wielu gotowych kosmetykach. Producenci zachęcają nas kremami i maseczkami z dodatkiem tego fragmentu. Przejawia się jednak, że kwas hialuronowy możemy uzyskać także jak materiał indywidualny i montować go z ulubionymi kosmetykami! Kwas hialuronowy zapewni odpowiednie nawilżenie Twojej skóry, wpadając w powierzchnię zrogowaciałą naskórka i odżywiając cerę od wewnątrz. Produkt ten zostawia na skórze delikatny, ochronny film i chowa ją przed utratą wody. Kwas hialuronowy do codziennej pielęgnacji odnajdziesz w ofercie naszej marki kosmetyków naturalnych Creamy.

Kwas hialuronowy o stężeniu 5% możesz budować z innymi materiałami. Dodaj kroplę artykułu do popularnego serum, maseczki lub kosmetyku i uważaj, jak wymienia się Twoja skóra. Możesz i trzymać go z kosmetykami już bezpośrednio na Twojej twarzy. Pamiętaj, by słoiczek lub buteleczkę z kwasem trwać w szczelnym opakowaniu i utrzymywać przed bezpośrednim dostępem światła, wilgoci i powietrza. Najlepiej schować go w lodówce.

Kwasu hialuronowego nie bierz na skórę zranioną lub po inwazyjnych zabiegach kosmetycznych, jak np. laseroterapia, mikrodemrabrazja czy peeling głęboki.

Jak widzisz, możesz darować sobie idealnie gładką skórę bez potrzebie odwiedzania kliniki medycyny estetycznej. Już dzisiaj zamów swój kwas hialuronowy, by dobrze nawilżyć skórę i zapomnieć o objawach starzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyszukaj

Skontaktuj się z nami w celu omówienia

70 887 75 03 wew 100
Wyślij sms o treści Decyzja na numer 7243

Social media