Medytacja Kondolini – Medytacja Czakr

Medytacja Kondolini – Medytacja Czakr

Teraz mamy przyjemność przedstawić bardzo fajną medytację czakr zwaną Medytacją Kondolini. Kieruje się ona z 12 elementów. Istnieje ostatnie medytacja na którąkolwiek z czakr zatem nie martw się jak będą czasy gdzie nie będziesz mógł się w wszyscy skupić na tym co się dzieję. Z samą czakrą wyjdzie lepiej z dodatkową gorzej aż w końcu przybędziesz do perfekcji. Życzymy owocnej medytacji!

Medytacja czakr Starożytni pisarze sanskryccy nazwali siedem ośrodków energii usytuowanych wzdłuż kręgosłupa czakrami, czyli słowem oznaczającym koło albo lotos. Czakry są zwykle odprężone, jakby uśpione i duże ukrytej energii. Kiedy jednak budzi się je poprzez medytację, ich promienie energetyczne obracają się ku górze.

Medytacja pobudza również kundalini, zwaną też „ogniem węża”. Kundalini jest dynamiczną siłą duchową, przedstawiającą się z czakry podstawy. Kundalini często stawiana istnieje w stron zwiniętego w środku tej czakry węża, w dowolnej chwili skłonnego do akcji. Wąż przez tysiące lat przyznawany był za symbol seksu, a zatem kundalini stymuluje narządy płciowe, wytwarzając spermę i jajeczka. Niewielka jej część odkłada się oraz w górę ciała, pobudzając kreatywność mózgu.

W medytacji czakr ta energia pewno się zwinąć w spiralę, która sięga przez jedne czakry do szyszynki, wywołując na chwilę transcendentną iluminację. Trzeba długo praktykować, żeby zdobyć ten poziom, jednak warto wytrwać. Z etapem ta energia spotęguje twoją percepcję intuicyjną, zdolności uzdrowicielskie i wewnętrzne zrozumienie oraz rozluźni ciało fizyczne, dzięki czemu wysoce szybko ci będzie kierować astralnie.

Medytacja
1. Daj się lub usiądź wyprostowany. Wymaga ciż stanowić wygodnie, kręgosłup planuje być funkcjonalny, dlatego leżenie płasko na ziemi jest wspanialsze niż w łóżku, a zwykłe krzesło łatwiejsze niż mebel z odchylanym oparciem.

2. Oddychaj długo i równomiernie przez nos. W MON przypadku tak się sprawdza wdychanie z mieniem do czterech, wstrzymywanie oddechu przy kolejnym dodawaniu do czterech, a wtedy wydychanie przy dodawaniu do sześciu. Po paru sekundach robimy wydech, licząc do ośmiu.

3. Skoncentruj się na platformie kręgosłupa. Wizualizuj czakrę podstawy jako wirujący krąg czerwonej energii. Kiedy sprawdzisz to wyraźnie w własnym umyśle, poczuj żółty dom w środku czerwonego kręgu. Wewnątrz żółtego domu jest niebieski trójkąt. To dom węża. Jeżeli jesteś niezwykłe siły wizualizacyjne, możesz wizualizować tego węża zwiniętego trzy i pół raza wewnątrz trójkąta. Uświadom sobie niewiarygodną wiele tego miasta energii. Może zdołasz odczuć, jak jego miłość i chęć obejmują każdą cząstkę twojego ciała.

4. Skup się teraz na czakrze krzyżowej, trochę więcej 2,5 centymetra poniżej pępka. Wizualizuj ją jako wirującą pomarańczową kulkę. Wewnątrz barwy pomarańczowej wydobywa się błękitny pół-księżyc, odwrócony poziomo, tak że jest pojemnik. Wdychając, wizualizuj ten pojemnik napełniany czystym uzdrawiającym płynem. Podczas wydechu poczuj, jak działający płyn powtarza się po całym twoim ciele, dając ci wielkiej energii.

5. Do ostatniego sezonu powinieneś teraz funkcjonowań w cali świeży i dokładnie składać się na dwóch dolnych czakrach. Zwracając na nich przyczynę, pomyśl również o czakrze splotu słonecznego. Przedstawiaj ją jako zwracający się krąg żółtej energii. Za tego kręgu otrzymuje się mniejszy krąg czerwony, zawierający trójkąt o ponad głębszej czerwieni. Poczuj, jak czerwień staje się intensywniejsza przy wdechu, a łagodniejsza przy wydechu. Wizualizuj czerwień w trójkącie, spalającą wszelkie objawy choroby w wszystkim twoim ciele.

6. Wizualizuj czakrę serca jako wirujący krąg zielonej energii. W środku zieleni tkwią dwa przechodzące na siebie trójkąty z czystego złota. Jeden trójkąt skierowany jest w górę, ku niebu, i pozostały w dół, ku ziemi. Wizualizuj miejsce, w jakim te trójkąty powstają na siebie, i poczuj delikatne, uzdrawiające promienie słońca, które wychodzą spośród obecnego działu, aby zrównoważyć i dostosować wszystkie twoje ciało. Wdychając i wydychając powietrze z jednoczesnym gromadzeniem się na tej czakrze, odczuj, że zatrzymujesz się lżejszy, jak twoje ciało cieszy się uniwersalną miłością.

7.Skoncentruj się na terenie czakry gardła, wizualizując ją jako kulkę nieskazitelnego błękitu. Wewnątrz tej wirującej kulki spotyka się czerwony trójkąt, zawierający krąg fioletowej energii. Przy wdechu poczuj, jak fioletowy krąg napełnia się kreatywną inspiracją. Wydychając powoli, daj tej kreatywności przepłynąć przez wszystkie twoje ciało. Poczujesz, że wierzysz, że możesz zrobić wszystko, o czymkolwiek pomyślisz.

8. Skup się dziś na czakrze brwiowej pośrodku czoła tuż nad brwiami. Sprawdź ją jak przy barwy indygo. Jeśli uda ciż się ją wizualizować przy jednoczesnym zachowaniu świadomości poprzednich czakr, wyobraź sobie krąg jedyna w środku indygo. Złoty krąg jest po każdej stronie coś, co przypomina płatek lub uchwyt. Podczas wdechu zauważysz, że po jasnej stronie umieszcza się złoto, natomiast podczas wydechu – że lewa strona coraz intensywniej fosforyzuje. Po kilku oddechach wizualizuj czerwony trójkąt w ośrodku złotego kręgu. Weź jeszcze kilka oddechów, i wtedy zobacz oko w ośrodku trójkąta. Natomiast stanowi zatem zaledwie jedno oko, emanuje ono ogromną miłością, wyobraźnią i intuicją. Oczywiście chodzi o „trzecie oko”, kierujące szyszynką.

9. Skoncentruj się na placu tuż nad koroną głowy. To zakres czakry korony. Wizualizuj szybko OBRA się krąg fioletowej energii bezpośrednio nad głową. W sposobie tego kręgu promienieje olśniewające białe światło, które wydaje na zewnątrz, tworząc kręgi złożone z maleńkich trójkącików. Często określa się je lotosem o tysiącu płatków.

10. Gdy przyjedziesz do tego sezonu, poczujesz równomierny strumień energii przepływający wzdłuż kręgosłupa przy każdym wdechu. Robi on ogromną baterię woli. Napełni cię moc, wiedza, duchowe poznanie i emocję. Poczujesz się gdy w bycie nieważkości, a wszystka komórka twojego ciała będzie wibrować dobrym samopoczuciem. Ostajesz osiągniesz stan czystej postaci.

11. Jeśli piszesz to szkolenie po to, aby odejść z tworzywa, przerwij na chwila sekund. Gdy czujesz, że nadszedł już czas, weź głęboki wdech i utrudniaj go tak długo, kiedy możesz. Potem jak łatwo wypuść powietrze i powiedz sobie: „Teraz!”. Natychmiast rozpoczniesz się unosić bezpośrednio nad swoim ciałem fizycznym. Jeśli spełniasz to uczenie w sensie medytacji również w obiektach duchowych, skończ na parę sekund i uzmysłów sobie, że każde czakry są zrównoważone i dostarczają pozytywną energię do wszystkiej części twego ciała. Następnie powtórz każde kroki po kolei, przekonując się, że energie każdej czakry mogą wrócić, zanim przejdą do drugiej.

12. Gdy skończysz, poleź spokojnie przez parę chwili, zanim zaczniesz oczy i wstaniesz. Przeciągnij się i przemyśl o medytacji. Poczujesz się daleko niż kiedykolwiek w ruchu wielu lat, ponieważ w sum wypocząłeś, odzyskałeś równowagę, na energetyzowałeś czakry i poczułem wzrostu emocje i duchowości.

Z uczciwością nie będzie toż wszystka medytacja za pierwszym razem, i nawet po kilkudziesięciu próbach, ponieważ niezmiernie niestety Jest skupić się na pewnej czakrze, dopóki zachowujemy świadomość o poprzednich.

Cały proces jest mocno łatwiejszy, jeżeli jesteś nauczyciela, który poprowadzi cię krok po kroku, gdy zaczniesz rozbudzać siłę kundalini. Podobno ktoś, kto doświadczył pełnej medytacji, może przenieść tę umiejętność komuś innemu w ciągu zwanym Shaktipat. Wydaje się tę informację przez dotyk, telepatię, pieśni religijne albo techniki unieruchamiania wzroku.

Przy medytacji kondolini niezmiernie znaczące istnieje również uziemienie.

Uziemienie
Końcem tego uprawiania jest umycie i uaktywnienie energetycznych więzów łączących nas z ziemią. Istnieje wówczas niezwykle pomocne, gdy eksperymentujemy z nowymi nam lub bardzo ważnymi energiami, chroni ono także, jeśli chodzimy nad kundalini pojawieniu się efektu tzw. spirali śmierci, czyli nieprawidłowego ukierunkowania energii, które może dokonać się nawet zgonem. Wynikiem tego powtarzania jest zbudowanie energetycznego “piorunochronu”.

Usiądź z wyprostowanym kręgosłupem, ześrodkuj się i zamknij oczy. Wyobraź sobie sznur złotego światła, który organizuje się u podstawy charakteru i wrasta w rolę. Wyobraź sobie, iż ten złoty sznur przenika podłogę, niższe piętra budynku w jakim zajmujesz (choć tak pracować je otwarcie na samej ziemi) i wrasta w rolę, przenika przez warstwy gleby, kamienie, tętniące życiem podziemne tunele różnych zwierząt, coraz głębiej.

Możesz zastosować oddechu. Przy każdym wdechu posyłaj w dół energię, by przedłużała sznur, tak długo, aż poczujesz, że jego tył osiągnął środek ziemi (pamiętaj – energia zawsze podąża za sprawą)

W obecnym czasie możesz poczuć się ciężko, możliwe, że pojawi się mrowienie w dolnej części kręgosłupa Jeżeli jesteś mrowienie lub sztywność, wyobraź sobie,że każdy wydech rozpuszcza te blokady. Kontynuuj ćwiczenie aż poczujesz się uziemniony i spokojny, albo przez 3 minuty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyszukaj

Skontaktuj się z nami w celu omówienia

70 887 75 03 wew 100
Wyślij sms o treści Decyzja na numer 7243

Social media