Nauczyć się Widzieć Aurę – Proste Techni

Nauczyć się Widzieć Aurę – Proste Techniki

Wiesz już czym stanowi atmosfera oraz co zdradzają jej kolory. Pora abyś nauczył się ją patrzeć. Poniżej mamy kilka prostych technik na widzenie aury. Są one miłe i spokojne w wykonaniu oraz nie przedstawiasz się czego obawiać.

Usiądź wygodnie i odpręż się.

Przerwa w lokalu powinno być proste, tylko nie przyćmione. Usiądź tak, by wszelkie źródła ostrego światła znajdowały się za twoimi plecami. Niepotrzebne obecni są promienie świecące prosto w oczy.Ustaw swoje ręce tak aby były pewne na środowisku białej ściany.

Złącz palce wskazujące i obserwuj się im przez około 10 sekund, a potem powoli odsuń je. Powinieneś zauważyć cienką, niemal niewidoczną nić energii, która się rozciąga i łączy palce, chociaż powoli się z siebie oddalają.

Jeżeli będziesz dokonywać to zadanie po raz pierwszy, da ci się, że nić łącząca oba palce znika po dokonaniu zaledwie centymetra długości. W granicę nabywania wprawy zobaczysz, że się nie zmienia, choćby przestrzeń między palcami wynosiła 10, a nawet 12 centymetrów.

Gdyby jest ci że dostrzec tę prostą energii, spróbuj jeszcze przyciemnić światło, a palce umieść nad gładką powierzchnią o białej barwie.

Teraz możesz zakończyć ten test z czterema palcami, zaczynając nimi palców drugiej ręki. Odsuwając dłonie z siebie, zaobserwujesz strumienie energii łączące wszystkie palce.Jeśli twój partner działa to szkolenie wraz z tobą, spróbuj dostrzec strumienie energii łączące jego palce. To ekscytujące zauważyć czyjąś aurę po raz pierwszy!

Teraz możesz sprawdzić czegoś niezwykle ciekawego. Palcami jednej ręki dotknij palców swego znajomego, i następnie powoli je odsuń. Zobaczysz strumień czystej energii łączący wasze palce.

I gdy wskazujesz, co by się zdarzyło, gdybyś powtarzanie to wyprodukował z nie lubianą osobą? Jak możesz, dokonaj ten eksperyment z jak najważniejszą grupą osób.

Wtedy będziesz gotów wyraźniej zobaczyć własną aurę.

Pomocny będzie lokal o ścianach pomalowanych na jednolity kolor – najlepiej biały lub kremowy. Przygaś światło i stań kilka kroków z ściany, zwrócony do niej osobą. Wyciągnij prawą rękę przed siebie i unieś dłoń, by palce wskazywały sufit . Spoglądaj na ścianę przez palce tej ręki.

Skoncentruj się na ścianie, nie na ręki. Po kilku sekundach zauważysz, że twoją rękę otacza wyraźne, szarawe, niemal pozbawione koloru halo.

Jak szybko je dostrzeżesz, skoncentruj uwagę dopiero na nim, nie na granicy. Jeśli będziesz więc wykonywałeś, aura może zniknąć. W takim razie po prostu spójrz więcej na granicę, aż halo ponownie się pojawi. Kiedy zobaczysz aurę wyraźnie, popatrz na palce.

Być chyba sprawdzisz, jak promieniują spośród nich cienkie strumyczki energii. Przyjrzyj się uważnie aurze, która zawiera twoje palce, a zobaczysz, iż stanowi ona w codziennym ruchu

Niektórzy odczuwają rozczarowanie, widząc po raz pierwszy swoją aurę, bowiem jest ona mało bezbarwna. Nie smuć się, skoro właśnie jest z tobą. Kolory otworzą się pojawiać później, gdy przyzwyczaisz się do widzenia aury.Zrób to toż szkolenie z różną ręką, a potem spróbuj przeprowadzić test w szczególnych warunkach.

Podczas nauki przyciemniona lampa jest najzgodniejsza, tylko z okresem powinieneś móc zobaczyć atmosferę w jakimś świetle. Spróbuj i obserwować drugie stronie naszego ciała.

Jak już zobaczysz aurę wokół dłoni, będzie ci łatwo zobaczyć ją ponad wokół jakiejkolwiek nowej partie ciała. Ubranie ogranicza i zawęża widzenie aury, możesz to się zdecydować na tworzenie ćwiczeń nago lub niekompletnie odziany. Niestety, grupa obywateli nie może zobaczyć aury w lustrze, które z dowolnego powodu nie przedstawia jej całkiem dobrze.

Niektórym się to jednak udaje, może to wypróbuj swoje lustro w łazience.

Jeśli chodzisz szkła optyczne, spróbuj zobaczyć aurę zarówno w okularach, jak a wolny nich. Stwierdziłem, że sporo ludzi, którzy na co dzień mają okulary, łatwiej dostrzega aurę bez nich.Teraz ponownie przeprowadź badanie wraz ze swoim partnerem.

Poproś go, by stanął na środowisku jednokolorowej ściany.

Cofnij się kilka ruchów i dbaj w jego kierunku, skupiając się na granicy za jego plecami . Stan idealny zbliżony jest do życzenia sennego, kiedy masz oczy otwarte, ale naprawdę nic nie widzisz. W niniejszym faktu jednak rozluźniasz się i spędzasz w tym tymże czasie.

Być prawdopodobnie dobre będzie przypomnienie sobie chwili, gdyby byłeś naprawdę zmęczony, i twoje oczy same się zamykały.

Zapewne nie chcesz, by zakończyły się właśnie teraz, ale przywołanie tego wyglądu będzie korzystne, ponieważ twój wzrok powinien stanowić głupi i niemal błędny.Na początku że się to robić dziwne, ale nagle dostrzeżesz niewyraźną aurę otaczającą twojego znajomego. Zobaczysz ją zbyt pomocą widzenia peryferyjnego.

Prawdopodobnie zauważysz, że otacza ona jedynie jego indywidualność i szyję. Istnieje tak więc, że ubranie przysłania aurę i urządza ją wielu trudniej dostępną.

Ponadto silna psychiczna energia emanująca od głowy powoduje, że łatwiej zauważyć aurę otaczającą dokładnie tę cechę ciała.

Postaraj się skupić na określonym zjawisku. Może na starcie energia będzie znikać, natomiast nie rezygnuj, i skoro będziesz ją mi eć w polu widzenia, przyjrzyj się jej odpowiednio. Zobaczysz, że nieustannie się porusza.

Zauważysz również, że gdyby mrugasz, znika na chwilę.Podejdź i zacznij jej dotknąć. Będziesz wymagał dokonać kilku prób, zanim uda ci się jednocześnie dotknąć ją a sprawdzić. Grupę ludzi uważa, że aura przechodzi w chwili, jak się do niej kojarzą.

Uwagą jest zmiana ogniskowej oczu w liczbę ruszania się do przodu. W owej formy wystarczy cofnąć się do pomieszczenia, w którym już stałeś, i zacząć z druga. Aura powinna się pojawić więcej w przeciągu kilku chwili. Powiedz przyjacielowi, by wziął kilka ważnych oddechów, i wtedy pomyślał o czymś, co go uszczęśliwia. Przyjrzyj się, gdy jego aura się rozszerza i dba.

Poproś go, by myślał o pracach obojętnych, ani smutnych, ani wesołych; aura wróci do tradycyjnych rozmiarów. Niech na cel twój partner pomyśli o czymś smutnym, czymś, co go złości, uszczęśliwia albo nie wywołuje żadnych emocji.

Z jednej obserwacji aury powinieneś określić, o którym zostaniu myśli.Powtórz te ćwiczenia poza domem, pamiętając, by słońce mieć za plecami. Najlepiej prowadzić je wczesnym rankiem lub późnym popołudniem. Zaobserwujesz, że aura drugiej osoby zwiększa się na gorącym powietrzu.

 

Jest mnóstwo różnych metod widzenia aury.

Można traktować na czoło partnera (i nie na przeszkodę, kiedy toż robili przedtem). Skoncentruj się na ostatniej grup ciała, i wtedy stopniowo rozszerzaj swe marzenie obwodowe, najpierw w lewo i należeć, potem w górę oraz w dół.

Zaprezentuje się, że jak obejmie ono całe kierunki, ogniskowa twoich oczu lekko się przesunie, a nad głową partnera pojawi się delikatna poświata, która zmieni się w aurę. W czasie pierwszej próby zniknie, jak tylko otworzysz się na niej skoncentrować.

Ćwicz to szkolenie, aż zobaczysz aurę wyraźnie.Trzecia forma jest związaniem dwóch poprzednich. Partner musi stanąć lub usiąść na środowisku jedno-barwnej ściany. Stań kilka kroków dalej i dbaj na jego nos. Zobacz, jak wysoko nad jego indywidualnością a w lewo z niego dotyka twoje widzenie obwodowe. Zaznacz te mieszkania na granicy.

Wróć na dotychczasowe miejsce i powtórz to toż ćwiczenie, tym jednocześnie mając pod uwagę miejsce poniżej również w sąd. Znowu zaznacz je na granicy. Powtórz próbę jeszcze dwa razy, by oznaczyć miejsca poniżej także na lewo i wzór od nosa twego partnera. Zacznij, spoglądając na znak, który zrobiłeś nad jego osobą również na zasada z niego.

Po paru minutach szybko spójrz na dowód spotykający się na lewo i poniżej. Patrz na niego poprzez kilka chwili, a potem przenieś wzrok na dowód poniżej również na zasada. Na brzeg przyjrzyj się znakowi powyżej również na decyzja.

Po paru minutach obserwowania się pozwól, aby twoje marzenie obwodowe stopniowo się rozszerzyło, tak aby mógł objąć wzrokiem pozostałe trzy pozycje, a potem pojawi się aura twego partnera. Tak jak przy nowych formach, będziesz potrzebował spełnić to zadanie wiele razy, zanim zdołasz się skoncentrować bezpośrednio na energii.

Przyszedł pora na uczczenie twoich dotychczasowych sukcesów.

Pójdź z mężem do sklepu czy nowego równie ruchliwego miejsca. Idź kilka kroków za nim oraz doświadcz, czy zobaczysz jego aurę w ostatnim utrudniającym skupienie otoczeniu.Nie bądź rozczarowany, gdyby ciż się nie uda.

Ruchliwy supermarket różni się zasadniczo od zatopionego w cienia, spokojnego pokoju. Zmieńcie się wartościami i niech twój partner sprawdzi, lub może sprawdzić twoją aurę.Poszukaj również aury innych ważnych tam ludzi.

Nie pragniesz się na nikogo gapić, żeby tego stworzyć. Po prostu skoncentruj wzrok kilka centymetrów w kraj od nich także otwórz dostrzec ich aurę za pomocą widzenia obwodowego. Łatwiej ci będzie z pracownikami stającymi na pewnym tle. Na ogół najwyraźniejsza będzie aura wokół ich osób. Jednak latem, jak wszyscy są skąpo odziani, zobaczysz aurę wokół większej partie ciała.

To niesłychane wrażenie nagle dostrzec aurę wokół każdych gości. Na ostatnie wprawdzie potrzeba mało czasu. Na wesele ćwiczyć możesz wszędzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyszukaj

Skontaktuj się z nami w celu omówienia

70 887 75 03 wew 100
Wyślij sms o treści Decyzja na numer 7243

Social media