Spośród wielu różnych systemów jest bardzo wiele tych, które sa na prawdę popularne i przede wszystkim skuteczny. Chyba nie ma jednak aż tak znanego i poważanego systemu magicznego, który pozwala określić i odgadnąć przyszłość jak karty tarota. Każdy wie czym one są jednak nie niewielu wie jak z nich korzystać i dlaczego są tak skuteczne.
Historia.

O tarocie słów kilka

Tarot po raz pierwszy był poznany w europie jako gra karciana. Powstałła napewniej w Niemczech, gdzie szybko znalzła swoją populrność. Talia kart do tarota składała się z dwóch części. Tak zwane arkana wieksze przez wiele lat ewoluowały w to co teraz nazywamy tarotem. Arkana mniejsze zaś ewulowały w talię pięćdziesięciu dwóch kart, które używamy do dzisiaj do popularnych gier karcianych, takich jak poker czy też brydż. Jest to bardzo ważna wiadomość, bowiem ukazuje nam pochodzenie kart tarota. Jednak na samym początku nie uznawano ich za magiczne. Dopiero po pewnym czasie, gdy zaczęto rysować na nich obrazki, które miały definiować w jakiś spobós daną kratę, uznano, iż jest to świetny sposób na to, by wyznaczać w ten sposób przyszłość. Chodzi o to, iż układy bardzo dobrze oddają nasze relacje ze światem oraz to jakie są poziomy energetyczne w danym momencie. Nie jest łatwe, by to zrozumieć, jednak dzieje się to bardzo podobnie do tego jak astrolodzy czytają przyszłość za pomocą gwiazd. Tarot składa się z 22 kart, na każdej znajduje się narysowana postać lub symbol, który ma bardzo silne znaczenie. Dość głębokie i na pewno bardzo symboliczne. Można je interpretować na wiele sposobów, więc dopiero wprawny tarocista jest w stanie na prawdę zapanować na talią i wyczytywać skutecznie i szybko przyszłość z kart. Jednak nie każdy jest do tego uzdolniony, wielu potrzebuje lat praktyki. Także bardzo często mówi się o tym, iż dopiero wytarta karta posiada w sobie tyle energii, by móc szybko wyznaczać przyszlość.

Karty tarota czasami powodują strach wśród ludzi, chyba tylko dlatego, iż są kojarzone z ludźmi, którzy wydają się być w jakiś sposób niebezpieczni. Moga bowiem posiadać magiczne zdolności, które wydawać się mogą dla plebsu niebezpieczne. Jedno jest pewne: nie wszyscy uważają tarota za bezpieczny system, wierzą bowiem, iż w tyhc kartach mieszkają bardzo niebezpieczne duchy, które zmieniają tych, którzy korzystają z danej talii. Jednak aby być dobrym wróżbitom należy przede wszystkim dobrze poznać swoją talię.

Artykuł powstał dzięki portalowi sexy fotki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyszukaj

Skontaktuj się z nami w celu omówienia

70 887 75 03 wew 100
Wyślij sms o treści Decyzja na numer 7243

Social media