Patryk Vega Plagi Breslau Nowogard gdzie obejrzeć?

Premiera filmu odbyła się 14 grudnia 2018 roku na podstawach Showmax. Patryk Vega – jeden z najbardziej wielkich polskich reżyserów, twórca takich filmy jak popularny „PitBull”, „Kryminalni” czy „Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć”, tym zupełnie przedstawił coś całkowicie odmiennego.

Patryk Vega Plagi Breslau Tychowo gdzie obejrzeć?

 

W obsłudze produkcji odnalazłyśmy się między innymi: Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska, Andrzej Grabowski, Katarzyna Bujakiewicz oraz Maria Dejmek.

klik i ogladaj film

Głównym miejscem fabuły filmu jest nowy Wrocław. W centrum tym wchodzi do okrutnych morderstw. Każdego dnia o tej tejże godzinie – 18:00 – nikomu nieznany seryjny morderca zabija w makabryczny sposób kolejną ofiarę. Gdy się okazuje kobiety też posiadają zawsze lek na sumieniu, a wymiar sprawiedliwości jest w układu do niech bezsilny. Małgorzata Kożuchowska, wcielająca się w sztukę Heleny Ruś, wysnuwa domysły, iż morderstwa obecne są dziełem indywidualnej i tejże samej osoby. Punktem kulminacyjnym wzbudzającym motywacje Heleny do ustalenia tożsamości seryjnego mordercy jest spore zranienie jej policyjnego partnera – Bronsona – w jakiego rolę zajmuje się Tomasz Oświeciński. Helena wraz z oddelegowaną do ostatniej kwestii Iwoną Bogacką – wykorzystywaną przez Darię Widawską – prowadzą bardzo trudne i zawiłe śledztwo, w którym to rozwiązań starają się doszukać w osiemnastowiecznej historii Wrocławia (pierwszego miejsca wydarzeń). Rozpoczyna się wyścig z okresem, nikt nie chce przyjąć do nowych zbrodni.

Film niestety – na terenie Polski – wcale nie trafił na ekrany kin. Jak wyjaśnia reżyser – Patryk Wega – nie może do tego uzyskać gdyż kina nie są w mieszkanie zgodzić się na dolę gdzie ten jedyny film jest wyświetlany także gdziekolwiek indziej poza salami kinowymi, potrzebują one wyłączności na zasada do wykonywania produkcji w terminie czterech miesięcy od pierwszej premiery filmowej. Aby film mógł stanowić wydalany w kinach powód tenże musi być zadowolony. W niniejszym terenie nie posiada żadnych negocjacji. Film musi być przeznaczony dla nich na wyłączność przez pewny termin.

Opinia o wyświetlaniu filmu jedynie na podstawach internetowych została podjęta świadomie dlatego też rezygnacja z opcji odtwarzania produkcji na salach kinowych i byłą świadomą decyzją. Jak myśli sam Patryk Vega – zobaczyli oni więc styl – wyświetlanie filmów na podstawach internetowych staje się coraz dużo ciekawe. Widzą w tym święty potencjał. Patryk Vega uważa także, iż stanowi to podążanie z duchem czasu.

Patryk Vega Plagi Breslau Tychowo gdzie obejrzeć?

Jak radzi Małgorzata Kożuchowska – grająca rolę Heleny Ruś – w problemie dla Telemagazynu – „Najbardziej zależało mi na ostatnim, żebym ja uwierzyła w bohaterkę, którą zagrałam, i która jest wystarczająco inna niż ja plus wtedy wszystko co pisałam do ostatniej pory […] Jestem tylko nadzieję, że widzowie uwierzą w niniejszą sprawę i w niniejszą bohaterkę, no również zawieram możliwość, iż wtedy ponadto będzie dla mnie jakiś przyczynek do nowych ciekawych ról, jakie są inne niż te, z których jestem wiadoma do ostatniej pory.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Tychowo gdzie obejrzeć?

Pomimo faktu, że film „Plagi Breslau” nie jest realny do sprawdzenia w polskich polskich kinach, realizacja ta grana jest na salach kinowych na obszarze między innymi Austrii, Belgii, Danii, Holandii, Irlandii, Islandii, Kanadzie, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i też na obszarze Stanów Zjednoczonych.

Przez wielu widzów film ten widziany jest jako bardzo wykonany – część spośród widzów uważa go za spektakl trzymający w napięciu do indywidualnego końca. Mówią, iż jest w nim znacznie dynamiczna historia i atrakcyjna fabuła. Z dodatkowej części znajdziemy i część osób zajmującą uwagę na słabszy montaż czy same niższą jakość, niż w dawnych produkcjach Patryka Wegi.

Patryk Vega Plagi Breslau Tychowo gdzie obejrzeć?

Jak radzi sam Patryk Vega w problemie udzielonym dla Telemagazynu – „Plagi Breslau to zdecydowanie nowy Vega. W tym obrazie nie ma wielowątkowości charakterystycznej dla moich ostatnich filmów. Nie pamięta też mieszania gatunków. To jest natomiast czysty thriller, w których co chwila jest… aż tu nagle. Tych twistów w rozwoju filmu jest kilkadziesiąt więc widzowie do niedawnego okresu nie są w mieszkanie wykombinować jak taż historia się skończy. Istnieje zatem całkowicie czysty dreszczowiec.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Tychowo gdzie obejrzeć?

Źródło artykułu Plagi Breslau

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyszukaj

Skontaktuj się z nami w celu omówienia

70 887 75 03 wew 100
Wyślij sms o treści Decyzja na numer 7243

Social media