Spa Kołobrzeg Apartament Sedina Osiedle Polanki

SPA w Kołobrzegu, zatem o wiedzieć, gdzie można się zrelaksować w luksusowych warunkach. Kołobrzeg to duże miasto, w jakim nie brakuje mieszkańców, natomiast w momencie letnim turystów.

Spa Kołobrzeg Nad Parsętą

Jest tu także stosunkowo spora ilość kuracjuszy, którzy nad morzem poprawiają stan swojego zdrowia. Popularnością napawa się również SPA Kołobrzeg, gdzie można poznać zabiegów upiększających, relaksujących lub nawet zabiegów prozdrowotnych. Wielu hoteli w Kołobrzegu posiada specjalną strefę SPA. Oczywiście należy pamiętać, że są to często ośrodki mogące szczycić się kilkoma gwiazdkami. Pobyt w takim hotelu może dużo kosztować, ale z wszą pewnością jest drogim wrażeniem i okazja na relaks nad brzegiem Bałtyku. Warto rozważyć kilka hoteli, które w prostej możliwości mają SPA Kołobrzeg.

Aquarius hotel SPA

Oferta SPA Kołobrzeg jest pełna – chodzi do niej między innymi Hotel Aquarius SPA&Wellness zlokalizowany przy ulicy Kasprowicza 24. Dostaje się w uzdrowiskowej dzielnicy Kołobrzegu, którą liczy z morza zaledwie 280 metrów. Hotel ma największą bazą SPA w Polsce – odkryć w niej można 40 gabinetów zabiegowych, 25-metrowy basen sportowy, basen rekreacyjny, brodzik dla dzieci, strefę jacuzzi. Na obszarze obiektu otrzymuje się jeszcze kilka saun i zewnętrzny taras słoneczny z leżakami. Nowocześnie wyposażona strefa SPA Kołobrzeg zajmuje się dużą sławą pośród klientów, którzy ustalają się również na środki upiększające, jak również lecznicze. W środowisku spa można odnaleźć pakiet zabiegów odchudzających, siłownię, salę fitness czy bogato wyposażone centrum kosmetyczne. Hotel posiada również świetnie wyposażoną salę konferencyjną, restaurację i kawiarnię, club&lounge oraz garden bar. Prezentuje wysoki typ pomocy w związaniu ze atrakcyjną lokalizacją i niesamowicie korzystną ofertą.

Zobacz tabletki na cellulit

Jantar Hotel*** & SPA

Kolejna świetnie wyposażona strefa SPA Kołobrzeg dostępna stanowi dla zwiedzających w Jantar Hotel*** & SPA przy ulicy Rafińskiego 12. Obiekt dany istnieje w secesyjnym budynku oddalonym od morza o zaledwie 150 metrów. Wnętrza obiektu przez pełny rok naturalne są dla gości i kuracjuszy poszukujących relaksu, zabiegów zdrowotnych i kosmetycznych. W 2016 roku dokonałby się kapitalny remont hotelu. Strefa SPA Kołobrzeg oferuje czystą przyjemność w relaksującej atmosferze. Wśród sposobów można wymienić masaż próżniowy, dotlenianie skóry, żurawinowy rytuał body lift, liposukcję. Hotel oferuje również zabiegi o charakterze rehabilitacyjnym – są to między innym klasyczne masaże, okłady borowinowe, magnetoterapię. Stanowi toż zaledwie część bardzo drogiej oferty. Hotel ma również basenem krytym, łaźnią turecką czy jacuzzi. Usługi oferowane w pakiecie przeważnie są nieco tańsze, dlatego tak dużo pań określa się czerpać z takiej możliwości.

Jantar Hotel*** & SPA

to sprawa skierowana do kobiet szukających snu i wypoczynku w wysokiej, nadmorskiej atmosferze wypoczynkowego kurortu.

DORIS SPA Kołobrzeg

DORIS SPA Kołobrzeg to punkt zlokalizowany przy ulicy Kasprowicza 22, zaledwie 200 metrów od plaży. Stanowi wtedy nowy ośrodek, który zamierza pakiet zabiegów upiększających i leczniczych w pięknej, nadmorskiej atmosferze. Hotel oferuje 80 pokoi o zróżnicowanym standardzie, bezpłatne wifi, wewnętrzny parking. Największym plusem celu jest jednak bogato wyposażona strefa SPA Kołobrzeg, oferująca gabinety kosmetyczne, gabinety masażu i salon kosmetyki profesjonalnej. W Hotelu otrzymuje się kompleks basenowy – goście hotelu mogą czerpać z basenu rekreacyjnego o wymiarach 25 m x 10 metrów, basenu solankowego zawierającego wodę z Morza Martwego, strefę saun z łaźniami parowymi oraz suchymi saunami, jacuzzi.
Hotel to nie tylko bogata oferta SPA Kołobrzeg, lecz oraz inne zabawy dla kobiet w jakimś wieku. Na obszarze obiektu zlokalizowano stół bilardowy, kawiarnię z tarasem widokowym, salę bankietów. Dla jest realizowane są i dodatkowe atrakcje, między innymi rejsy statkiem czy zajęcia grupowe nordic walking. Możliwe jest więcej zorganizowanie grupowego zwiedzania kołobrzeskich atrakcji.

Zobacz równie z noclegi Kołobrzeg

Hotel Leda SPA

Kolejny nowoczesny budynek to Hotel Leda SPA w Kołobrzegu, położony przy ulicy Kasprowicza 23 w ilości uzdrowiskowej miasta. Od morza wyróżnia go zaledwie 200 metrów. Stanowi toż inne, wyjątkowo nowoczesne centrum SPA Kołobrzeg, które powstało 9 lat temu. Obiekt posiada 76 pokoi standardowych i klasy LUX. W możliwości hotelu znajdują się również rodzinne apartamenty.

Hotel Leda SPA

stanowi niezwykle dużą możliwością SPA oraz braków rehabilitacyjnych. Tutejszy instytut SPA chodzi do któregokolwiek z najnowszych w kraju. Na obszarze hotelu zlokalizowano 15 gabinetów zabiegowych, w których można mieć z rzędzie zabiegów upiększających ciało, relaksacyjnych masaży czy okładów. Do dyspozycji jest przeznaczono także basen rekreacyjny o wymiarach 7×13 metrów, strefę saun z łaźnią parową i suchą sauną, a także jacuzzi. Dla pań chcących wziąć z całego relaksu zalecana jest grota solna, w jakiej można oddychać pełną piersią, dając się muzykoterapii.

 

Zobacz Spa Kołobrzeg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyszukaj

Skontaktuj się z nami w celu omówienia

70 887 75 03 wew 100
Wyślij sms o treści Decyzja na numer 7243

Social media